Andmekaitsetingimused - Ferati
Liigu sisu juurde
Viimati uuendatud: 14.09.2023

Isikuandmete kogumine ja kasutamineFERATI OÜ kogub Sinu isikuandmeid, sealhulgas nime, telefoni numbrit, e-posti aadressi ja isikukoodi, eesmärgiga pakkuda parimat võimalikku teenust. Me kasutame neid andmeid Sinu päringutele vastamiseks, teenuste osutamiseks ja kliendisuhtluseks. Isikukoodi kasutatakse Sinu tuvastamiseks ning seaduslikel eesmärkidel.


Andmete jagamine kolmandate osapooltegaFERATI OÜ võib jagada Sinu isikuandmeid kolmandale osapoolele kooskõlastades see eelnevalt, et pakkuda terviklikku teenust ja paremat kliendikogemust. Need kolmandad osapooled võivad hõlmata finantsasutusi nagu Coop Liising, SEB Liising, LHV Liising, Swedbank Liising ja Holm Bank. Muudel juhtudel on andmete jagamine vaid seadusest tuleneval juhul.


Andmete turvalisus ja säilitamineFERATI OÜ rakendab Sinu isikuandmete kaitsmiseks asjakohaseid tehnilisi ja organisatsioonilisi meetmeid, et vältida volitamata juurdepääsu, muutmist, avaldamist või hävimist. FERATI OÜ ei säilita andmeid ühelgi juhul kauem kui õigusaktides sätestatud tähtaegade lõppemiseni või senikaua, kuni see on vajalik tulevikus tekkida võivate pretensioonide ja õigusvaidluste lahendamiseks.


Sinu õigusedSul on õigus juurdepääsule, parandamisele, kustutamisele, piiramisele ja vastuväitele seoses Sinu isikuandmetega. Kui soovite oma õigusi kasutada või Sul on küsimusi oma andmete kasutamise kohta, võtke meiega ühendust allpool toodud kontaktandmetel.


KontaktinfoKui Sul on küsimusi seoses selle privaatsuspoliitikaga või Sinu isikuandmete käitlemisega, võtke ühendust:

FERATI OÜ
Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Tähnase tee 1, 75312
E-post: info@ferati.ee
Telefon: +372 5323 0044


Muudatused privaatsuspoliitikasFERATI OÜ võib aeg-ajalt uuendada seda privaatsuspoliitikat vastavalt muutuvatele nõuetele. Kui teeme olulisi muudatusi, teavitame Sind sellest e-posti teel või meie veebisaidil.
Täname, et valisite FERATI OÜ! Sinu privaatsus on meile oluline, ja me teeme kõik endast oleneva, et kaitsta Sinu isikuandmeid vastavalt kehtivatele seadustele ja standarditele.